Facebook'ta Silverturk Twitter'da Silverturk
SILVERTURK MAIL
kurumsal
Hakkımızda

90'lı yıllardan bu yana faaliyette olan Silverturk İnternet Teknolojileri, müşterilerinin internetteki varlıkları konusunda sürekli destek ve danışmanlık sağlıyor. 2007 yılı itibariyle kurumsal anlamda IT çözümlerine yönelen Silverturk, anahtar teslim web siteleri ve internet yayın organları yönetimi ve modernizasyon süreçlerini sürdürmeye devam ediyor.

Silverturk, kişi ve kurumlara daha güçlü ve anlaşılır teknoloji, tasarım, yazılım, marketing ve danışmanlık hizmetleriyle sürekli bir iş ortaklığı sunuyor. Bu doğrultuda ilerleyerek bireysel ve kurumsal çözümlerde tercih ediliyor.

Sürekli gelişen ve büyüyen kadrosuyla Silverturk, müşterilerinin markalarını bir üst seviyeye gelmesinde önemli rol alıyor. Web sitelerini işe entegre ederek beklentilere uygun ve işlevsel bir başarı sağlıyor. Ve bu sayede sektörünün önde gelen firmaları arasında yerini alıyor.

İş ortakları ve müşterilerinin herşeyin en iyisine layık olduğuna inanan Silvertürk, daha mükemmel hizmetler sunabilmek için ortak aklın gücüne inanır. Müşterilerinin memnuniyetini oluşturmak ve "Silvertürk benim için düşünür ve uygular, biz Silvertürk'de güvendeyiz." demesini sağlamakla yükümlüdür.

Her başarılı projenin ardında yaratıcı hayal gücü, doğru planlama ve strateji belirleme, her açıyı araştırma ve olabilecek herşeyi öngörme, teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilme ve en önemlisi çağdaş bilişim kültürü gerekmektedir.

Silvertürk, içinde bulunulan dijital dünyada, modern ve vizyonel fikirlerle en iyi sonuçlara ulaşmayı hedefleyen bir internet teknoloji firmasıdır.

Müşterilerinin online pazarlama gereksinimleri için sofistike dijital tasarım çözümleri sunan Silvertürk, beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda hızlı ve kalite odaklı, yenilikçi çalışmalar üretir.

Standart alışkanlıkların dışında çok farklı hizmet anlayışı ve konseptiyle sizlere hizmet vermek için Silvertürk'ün işiniz ile ilgili yapabileceklerini işler bölümünde bulabilirsiniz.

Son Çalışmalar

Cey Tech
http://www.ceylift.com
Ako Kablo
http://www.cableako.com.tr
Wavin Pilsa
http://www.wavinacademy.com.tr
Silvertech Kimya
http://www.silvertechkimya.com.tr
Ezene Yem
http://www.ezeneyem.com
Üstemel Şirketler Grubu
http://www.ustemelinsaat.com
İsotlar Grup A.Ş.
http://www.isotlar.com.tr
İntegral Medikal Gaz Sistemleri
http://www.integralmgs.com
Dentfa Diş Polikliniği
http://www.dentfa.com
Kırmızı Mutfak
http://www.kirmizimutfak.net
Adana Demirspor Kulübü
http://www.adanademirspor.org.tr
TVS Motor
http://www.tvsturkiye.com