Netteki gülen yüzünüz
değerler
Değerler

İşlerde; doğru teşhis, doğru strateji, doğru proje ile zamanında ve hızlı sonuçlarla kazanılan verimli kişi ve kurumlar ile "mutlu müşteri-gülen müşteri" Silvertürk'ün odak noktasıdır.

Kullanılan teknolojiler ile kişi ve kurumların internet işlerinde her aşamada yanlarında olmak; güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak.

Üretilen çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermek ve proje sonrası destek sorununu süreklilik sayesinde çözme odaklı anlayış içinde bulunmak.

Marka bilinci, tüm işlerde beğeni odaklı çalışma prensibine sahip olmak.

Telekomünikasyon kurumu'nun yüklediği yasal sorumluluklar dışında, teknik ve ahlaki boyutta sorumluluk almak, ülkemizin internet teknolojileri alanındaki ilerleyişine katkıda bulunmak.

Müşteriyi direk anlatan ve kullanıcının direk anladığı işe yarayan web siteleri oluştumak. Müşterinin yanında olmak, beraberce işi sahiplenmek, doğru proje oluşturmak ve en uygun çözümü sunmak.

Müşterileri zamanında bilgilendirmek ve doğru çözümlere ulaştırmak değerlerin birinci koşuludur.

Yeni teknolojileri kullanarak ve geliştirerek elde edilen ürün ve yeniliklerle kurumsal müşterilerin temel süreçlerine rekabetçi katma değer sağlamak, bireysel müşterilerin günlük hayatlarını kolaylaştıracak ve yaşamlarına değer katacak çözümler sunmak.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmek, müşterilerin lehine en uygun çözümleri bulmak ve en hızlı şekilde uygulamak.

Son Çalışmalar

Wavin Pilsa
http://www.wavinacademy.com.tr
Silvertech Kimya
http://www.silvertechkimya.com.tr
Ezene Yem
http://www.ezeneyem.com
İsotlar Grup A.Ş.
http://www.isotlar.com.tr
İntegral Medikal Gaz Sistemleri
http://www.integralmgs.com
Dentfa Diş Polikliniği
http://www.dentfa.com
Kırmızı Mutfak
http://www.kirmizimutfak.net
Adana Demirspor Kulübü
http://www.adanademirspor.org.tr
TVS Motor
http://www.tvsturkiye.com
Seç Baklava
http://www.secbaklava.com.tr
Myronet Telekom
http://www.myroadsl.com.tr
Yüzevler Kebap
http://www.yuzevler.com.tr